Давайте почнемо відповідь на це питання з основного твердження: з нашою шкірою непросто. Протягом року він відчуває постійні зміни погоди – від африканської спеки до морозних скандинавських ночей. Як тільки ми звикаємо до теплого сонячного проміння, різкі перепади температури, сухе нагріте повітря в наших будинках і вітри, які нищать наші обличчя.
Не забуваючи про кондиціонери, які вже присутні майже скрізь. Як тільки ми звикаємо до свого режиму догляду за шкірою, через кілька місяців виявляється, що потреби нашої шкіри значно змінилися.
Цикл повторюється, старі косметичні засоби замінюються новими.
Зволоження нашої шкіри так само важливо влітку, як і взимку. Ми повинні покласти у смітник міфи про догляд за шкірою про те, що шкіра зволожена тільки влітку, тому що тоді вона «хоче пити». Тільки верблюди зберігають воду.
Щоб наша шкіра накопичувала воду – а точніше – не втрачала рівень її зволоження, нам потрібно вміло підійти до цього і отримати певні знання. Відомо, що нам потрібно пити води, і вона найкраще зволожує нас. Вода – це життя.
Але навіть випиваючи необхідну кількість води на день, наша шкіра не обов’язково відчуває себе комфортно. Це тому, що це також залежить від зовнішніх факторів, таких як кондиціонер, кількість часу, який ми проводимо на вулиці, або просто від погоди. Однак щоденний розпорядок дня, який забезпечує вашу шкіру необхідною кількістю необхідних інгредієнтів і вміло зберігає їх у шкірі, зробить її вдячною за гарний, здоровий та сяючий вигляд. Я думаю, що це все, правда?
Також шановні пані, шановні панове, зволожуйте шкіру. Влітку це може бути більш легкий препарат, такий як: ультра-зволожуючий сквалан перед легким кремом для догляду за шкірою, гіалуроновий гель, змішаний з кількома краплями легкої, сухої та швидко вбирається олії або освіжаючий гідролат, який ми розпорошуємо на обличчя перед нанесенням сироватка або крем.
Тепер давайте розповімо собі, як захиститися від холодного повітря. Ми вже знаємо, що зволоження – основа правильного стану нашої шкіри. Це дає йому заспокоєння, покращує його тонус, надає йому пружності та гнучкості та щоденно повертає комфорт. Щоб підтримувати шкіру в найкращому стані в будь -який час, вам потрібно включити до свого щоденного розпорядку порцію косметики з дещо більш конкретною формулою. Більш конкретно не означає жирний, важкий, липкий, незручний. Тому що навіть масла поділяються на легкі і швидко вбираються.
Завдяки додатковому змащенню пом’якшувачами, які утворюють захисний шар на шкірі, що запобігає випаровуванню води з епідермісу, наша шкіра буде одягнена проти різкого холодного повітря або дратівливого вітру. Шкіра тіла неодмінно відчує вдячність, якщо ви ніжно поводитесь з нею правильно підібраним маслом для догляду. Масло алое забезпечує відмінний захист від поривів вітру. Він також живить і зволожує шкіру.
Алое також відоме своїми регенеративними та заспокійливими властивостями. Він також підходить для сухих рук, ліктів і колін. Екзотична назва масла макадамії, яке ефективно і глибоко зволожує, залишаючи на шкірі захисну плівку, яка запобігає втраті води. Крім того, він миттєво повертає шкірі комфорт, зменшує сухість і відчуття сухості. Масло макадамії багате вітамінами А і Е з омолоджуючими властивостями. Він також підходить для догляду за сухим тьмяним волоссям – він інтенсивно пом’якшує його, робить його блискучим та відновлює втрачену еластичність.
Щоб жити у згоді зі своїм кольором обличчя, ви повинні спостерігати за ним і прислухатися до його потреб. Дайте йому випити, коли він захоче пити. Оберніть додатковий шар, коли він втратить відчуття комфорту. Потрібно забезпечити її продуктами з продуманою та добре складеною композицією. Одним із інгредієнтів, які роблять абсолютну кар’єру, є олія насіння брусниці – її ще називають норвезьким золотом. Незважаючи на те, що це пом’якшувальний, він дуже легкий, зручний. Ідеально підходить для всіх сезонів. Видобувається з рослин, які визріли в суворих умовах Скандинавії. Вони відчули мінливість і примхи погоди саме так, як наші шкури.
Відомий своїми поживними властивостями. Він освітлює шкіру та додає бадьорості. Він заспокоює і полегшує будь-які подразнення, регулює гідроліпідну економіку шкіри, заспокоює її капризи і стимулює до дії. Це справжній герой проти старіння. Союзник сухої та зрілої шкіри. Також стомлений, якому не вистачає сяйва та енергії. Це надзвичайно цінне джерело вітамінів, включаючи вітаміни А, В, С і Е. Він забезпечує шкіру величезною дозою жирних кислот, кальцію, магнію та калію. Це допомагає підтримувати належний рівень зволоження та зменшує видимість знебарвлення. Він зменшує чутливість шкіри та ефективно заспокоює подразнення та почервоніння. Олія брусниці також допомагає прискорити загоєння недоліків шкіри. Фрукти, прямо з серця Скандинавії, знайшли своє важливе і дуже цінне місце в колекції моханських норвезьких вітрів.
Він містить ультра зволожуючий денний крем, нічний крем з інтенсивною регенерацією та живильний крем для очей. Денний крем має легку, приємну консистенцію. Він чудово вбирається і, незважаючи на те, що перемагає суперників у важкій вазі – його не можна виявити на шкірі після нанесення. Він ідеально підходить для цілорічного догляду за шкірою та готує шкіру до макіяжу. Норвезький вітер на ніч, приносить заспокійливе полегшення вашій шкірі під час відпочинку. Щоденна втомлена шкіра найкраще відновлюється після сутінків, тому надайте їй найкращий можливий догляд і забезпечте її натуральними та високоякісними інгредієнтами. Крем інтенсивно відновлює втомлений і тьмяний колір обличчя, забезпечуючи йому солідну дозу зволоження. Склад крему доповнено олією обліпихи, яка допомагає поліпшити еластичність шкіри та помітно вирівнює її тон, додаючи сяйво.
Обліпиха-сильний союзник зрілої та надчутливої шкіри, з надмірним виробленням шкірного сала та знебарвленням. Вінцем цієї серії є живильний крем для очей. Більш стриманий родич усієї серії, але чудовий за своїм ефектом. Він ефективно «відкриває очі», підтягуючи шкіру в цій делікатній зоні. Він усуває ефект втоми, живить і зволожує легким, заспокійливим шаром без запаху. Його секрет – речовини, що покращують мікроциркуляцію в епідермісі: мацерат смородини, екстракт кінського каштана, ячмінь та кава та червоні водорості.
Для людей, чия шкіра бореться з алергією, гіперчутливістю, роздратуванням, є продукти, прості за складом, але чудові за дією. Не ефектно, але ефектно. У природі є сила, потрібно просто дати їй шанс. Залишатися в гармонії з нею в будь-який час року та прислухатися до потреб власної шкіри дає їй хороший шанс відновити її природні процеси саморегуляції.
Так, наша шкіра прекрасно знає, як доглядати за собою.
Вона може зробити це самостійно. Єдине, що нам потрібно зробити, це дозволити цьому зробити це, надавши найкращі натуральні інгредієнти, які підтримують, а не замінюють його.
Шкіра наших губ тонка і ніжна. Через нестачу меланіну і дуже невелику кількість сальних залоз губи [...]
Чи має наша шкіра різні потреби залежно від пори року? Давайте почнемо відповідь на це питання з [...]
Консерванти асоціюються зі шкідливістю, штучністю та “непотрібними хімікатами”. З іншого [...]
Будова волосся. Типи волосся та догляд за ними залежно від типу. Рекомендовані процедури по догляду за [...]